Apartamento Moderno Cerca De La Playa!

  • WiFi
  • Versneld in- en uitchecken
  • Strandtoegang
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Om van uw vakantie in Málaga te genieten, verblijf in 6-slaapkamer Apartamento Moderno Cerca De La Playa! Málaga, gelegen binnen 6 minuten wandelen van de La Tabacalera en op 2 km afstand van het Museum Carmen Thyssen. Dit appartement is gelegen op 20 minuten loopafstand van van Málaga treinstation en op een steenworp afstand van Avenida Sor Teresa Prat - Barriada de Las Delicias busstation.

Een terras is een geweldige plek om te dineren en van een drankje te genieten.

Apartamento Moderno Cerca De La Playa! biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een privé-eetruimte voor het gemak van de gasten.

Dankzij de eersteklas locatie in de Carretera de Cádiz wijk van Málaga ligt het appartement binnen 250 meter van het automuseum Museo Automovilístico. Gelegen op 5 minuten loopafstand van Mercado de Huelin, Apartamento Moderno Cerca De La Playa! is in de nabijheid van Princesa metrostation. Deze accommodatie is op op 2,1 km van de Calle San Agustín gelegen. Dit appartement is op 15 minuten rijden van Malaga luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Moderno Cerca De La Playa! Málaga
Impresionante Vista Al Mar - Elegante Apartamento
Mobiele prijsaanbieding

Impresionante Vista Al Mar - Elegante Apartamento

227 m van de accommodatie
USD 179 USD 161
per nacht
Duplex Huelin III & Beach By Ele Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Duplex Huelin III & Beach By Ele Apartments

8.1
Heel goed 71 beoordelingen
313 m van de accommodatie
USD 209 USD 188
per nacht
Playa Huelin Beach
Mobiele prijsaanbieding

Playa Huelin Beach

8.0
Heel goed 21 beoordelingen
320 m van de accommodatie
USD 139 USD 125
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Versneld in- en uitchecken

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerA/MA/02077,ESFCTU000029022000626627000000000000000000A/MA/020779
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Moderno Cerca De La Playa! te vinden?
      Apartamento Moderno Cerca De La Playa! is in de Carretera de Cádiz wijk van Málaga gesitueerd, binnen 6 minuten wandelen van de La Tabacalera.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Moderno Cerca De La Playa!?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Málaga een bezoek brengt aan de La Tabacalera (500 m) en de Calle San Agustín op 2 km van Apartamento Moderno Cerca De La Playa!.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Moderno Cerca De La Playa! te verblijven?
      De huurprijs van Apartamento Moderno Cerca De La Playa! is €215.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Dit appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartamento Moderno Cerca De La Playa!?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Moderno Cerca De La Playa! zijn onder andere Restaurante Casa Atenea en La Guerta restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Apartamento Moderno Cerca De La Playa! internetverbinding?
      Ja, Apartamento Moderno Cerca De La Playa! biedt Wi-Fi.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Moderno Cerca De La Playa! Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten